Hotel Omorika*** Srbija • Tara • Tara

Hotel Omorika*** Hotel Omorika*** 0 Hotel Omorika*** 1 Hotel Omorika*** 2 Hotel Omorika*** 3 Hotel Omorika*** 4
Thumb Thumb 0 Thumb 1 Thumb 2 Thumb 3 Thumb 4

Informacije

U najlepšem delu planine Tare smešten je hotel ,,Omorika"*** koji svojim sadržajima pruža mogućnosti za odmor, zabavu i rekreaciju. Hotel je sa tri zvezdice i raspolaže sa  8 superior apartmana,  22 superior soba, 3 apartmana i 137 komfornih soba. 

Sve sobe raspolažu sopstvenim kupatilom sa tuš kabinom ili kadom, kompletnim toaletnim priborom, direktnom telefonskom linijom sa recepcijom, besplatnim bežičnim internetom i IP televizijom. Čišćenje soba i apartmana, menjanje peškira i posteljina su deo svakodnevne usluge. Za naše goste obezbeđen je besplatan parking.

Pored hotelskog restorana, na raspolaganju gostima je i banket sala, aperitiv bar, poslastičarnica, terasa, ambulanta, biblioteka i više sala za sastanke. Brinući se da boravak bude prijatan i u rekreativnim aktivnostima raznovrstan, hotel nudi sadržaje kao što su: poluolimpijski zatvoreni bazen, sauna, teretana, kuglana, salon za masažu, stoni tenis, bilijar, PS4 igraonicu.

Cenovnik se odnosi na uslugu polupansiona po osobi i po danu 

TIP SOBE03.01.2021
17.01.2021.
17.01.2021
12.02.2021.
12.02.2021.
17.02.2021.
17.02.2021.
01.04.2021.
Superior apartman7.500,007.000,008.000,005.000,00
Apartman6.000,005.500,006.500,004.200,00
Jednokrevetna soba4.800,004.500,005.000,004.000,00
Dvokrevetna soba superior6.500,006.000,007.000,004.500,00
Dvokrevetna soba premimum4.600,004.400,004.800,003.700,00
Dvokrevetna soba terasa4.400,004.200,004.600,003.500,00
Dupleks4.200,004.100,004.500,003.400,00
Dvokrevetna soba standard4.100,003.900,004.400,003.300,00
Dvokrevetna soba ekonomik
3.900,003.700,004.200,003.100,00
Porodična soba3.700,003.500,004.100,003.000,00
ARANŽMAN OBUHVATA:
- boravak u hotelu na bazi polupansiona u odabranoj smeštajnoj jedinici

ARANŽMAN NE OBUHVATA:
-boravišnu taksu i osiguranje - plaćanje na recepciji hotela
- prevoz
- agencijske troškove rezevacije - 600,00 din
- individulane troškove putnika

POPUSTI I DOPLATE:
- U SUPERIOR sobama i apartmanima  popusti za decu; 
  - deca do 7 godina GRATIS
 -  deca  07-10 godina plaćaju: 70 % o d cene ukoliko koriste poseban ležaj i ishranu; 50 % ukoliko koriste ishranu i spavaju sa roditeljima
- U svim OSTALIM tipovima soba popusti za decu:
   - deca do 5 godina GRATIS
   - deca 05 -10 godina plaćaju: 70 % o d cene ukoliko koriste poseban ležaj i ishranu; 50 % ukoliko koriste ishranu i spavaju sa roditeljima
- DOPLATA: ukoliko jedna osoba boravi u superior sobi, superior apartmanu ili sobama sa terasom cena polupansiona se uvećava za 30 %


USLOVI PLAĆANJA:

-40 % ukupnog iznosa prilikom rezervacije arnžman u dinarima

- ostatak najkasnije 10 dana do ulaska u objekat ili  na dve jednke  mesečne rate: čekovima građana ili putem admin. zabrane

Cene su date na bazi trenutne hotelske ponude.

UZ OVAJ PROGRAM VAŽE OPŠTI USLOV T.A. VENERA TOURS